Language:


List all adds

Soovid alati värskeimat infot ning võimalust seda oma kolleegidega jagada?

Kas sa tunned vajadust jagada oma kolleegidega informatsiooni nagu marketingi- või tehnilised materjalid, juhtimisaruanded, kliendilood või ka lihtsalt firma igapäevased siseuudised? Kas sa soovid, et saaksid firmasisest infosüsteemi kasutada lisaks kolleegidele ka suhtlemiseks klientide, hankijate ja firma partneritega? HansaWorldi elektrooniline konverentside süsteem võimaldab sul jagada kolleegidega nii olulist informatsiooni kui kõikvõimalikke faile ning muuta need koheselt kättesaadavaks kõigile töötajatele.

Vastastikune info jagamine
Sama teema võid üheaegselt püstitada erinevates elektroonilistes konverentsides ning adresseerida erinevatele isikutele. Võid jagada infot firmasiseselt või avaldada firma veebilehel, muutes selle kättesaadavaks ka väljaspool firmat.

Juurdepääs ja turvalisus
Kas tundlik info on kaitstud? Juurdepääs elektroonilistele konverentsidele määratakse igale töötajale personaalselt, mis muudab selle süsteemi väga turvaliseks.

Otsinguvõimalused
Vajaliku info leidmiseks kasuta HansaWorldi sisseehituatud otsingufunktsiooni, kus saad määrata erinevad kriteeriumid ning otsida kõigist või vaid valitud konverentsidest.

Tööde koordineerimine
HansaWorld võimaldab lisaks lihtsale info jagamisele luua elektrooniliste konverentside abil rutiinid töö koordineerimiseks. Elektroonilistest konverentsidest saad üles ehitada hästi funktsioneeriva dokumendihalduse süsteemi, mis toetab firma igapäevaseid tööprotsesse.

Oled huvitatud? Proovi järele!