Language:


Atbildēt uz vēstuli un labot to

Lai atbildētu uz vēstuli, atveriet to un no izvēlnes Speciāli izvēlieties ‘Atbildēt’, ‘Atbildēt citējot’ vai ‘Atbildēt ’. Tiks izveidota jauna vēstule, kurā adreses laukos ‘Nosūtītājs’ un ‘Adresāts’ būs apmainītas vietām. Ja izvēlēsities funkciju ‘Atbildēt', lauka ‘Saturs’ tekstam priekšā tiks pievienots “Re ”:

Funkcija ???Atbildēt citējot’ nokopēs iepriekšējās vēstules saturu un rādīs to ar īpašiem simboliem:

Funkciju ‘Atbildēt sūtītājam' var izmantot, atbildot uz vēstuli, kurai bija norādīti vairāki saņēmēji un uz kuru atbildi vēlaties nosūtīt tikai sūtītājam. Atbildes vēstulē sūtītājs tiks rādīts kā vienīgais adresāts, bet pārējie adresāti no saraksta tiks dzēsti.

Visos trijos gadījumos atbildes vēstule tiks atvērta logā ‘Jauns’, kas nozīmē, ka tā vēl nav saglabāta. Pabeidziet to un nosūtiet vēstuli, kā aprakstīts iepriekš, vai, ja tā vairs nav vajadzīga, noklikšķiniet uz [Atcelt].

Funkcijas ‘Atbildēt’ visdrīzāk tiks izmantotas tikai atbildēšanai uz ārējām vēstulēm, jo, lai atbildētu iekšējām vēstulēm, jauna nav jāveido. Turklāt vēstuli var labot jebkurš saņēmējs, tāpēc nav nepieciešams lasīt vairākas vēstules, lai sekotu līdzi diskusijai. Tas attiecas uz visām vēstulēm, bet jo īpaši noderīgi tas ir konferencēs, kur to var izlasīt un komentēt daudzi cilvēki.

Kad vēstule tiek papildināta un saglabāta, visu pārējo saņēmēju pasta kastītēs tā tiks rādīta kā neizlasīta (ar ‘aploksnes’ ikonu). Ja vēstule atrodas konferencē, tā tiks rādīta kā neizlasīta visiem pārējiem lietotājiem, lai tie redzētu, ka kopš tās izlasīšanas ir notikušas izmaiņas. Ja sarakstā ir vismaz viena e-pasta adrese, pēc vēstules saglabāšanas no izvēlnes Speciāli jāizvēlas funkcija ‘Sūtīt e-pastu’, lai šis adresāts redzētu vēstules izmaiņas. Ja sagatavošanā Pasta un konferenču parametri ir atzīmēta izvēls rūtiņa ‘Slēgt un nosūtīt e-pastu automātiski’, tajās vēstulēs, kurās vismaz vienam adresātam ir ārējā e-pasta adrese, izmaiņas veikt nevarēs.

Mainot vēstules atbilstoši iepriekš aprakstītajai metodei, ieteicams visām izmaiņām pievienot datumu un darbinieka iniciāļus, pretējā gadījumā var pazaudēt vēstules jēgu un izmaiņu secību. Ja tā gadījumā notiek, var palīdzēt vēstules vēsture. Iezīmējiet nepieciešamo vēstuli pārskata logā vai atveriet to, un no izvēlnes Speciāli izvēlieties ‘Vēsture’. Šajā atskaitē tiks rādīts, kurš un kad lasījis vēstuli vai veicis tajā labojumus.